FoxHouse - Biuro Nieruchomości

Jesteśmy lokalnym biurem nieruchomości działającym skutecznie w obrocie nieruchomościami w Bolesławcu jak również w obrębie Dolnego Śląska i innych województw.

Jesteśmy lokalnym biurem nieruchomości działającym skutecznie w obrocie nieruchomościami w Bolesławcu jak również w obrębie Dolnego Śląska i innych województw. Oferujemy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: skup, sprzedaż, wynajem oraz poszukiwania nieruchomości dla klienta, pod klienta.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to nie tylko znalezienie odpowiedniej oferty dla klienta, to również obsługa dotycząca weryfikacji dokumentów, sprawdzenia stanu formalnego i przygotowanie do czynności sprzedaży/zakupu. 

Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu abyśmy mogli w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zaoferować pełny zakres usług związanych z zakupem czy sprzedażą nieruchomości. 

Pomagamy naszym Klientom we wszystkich formalnościach związanych z zakupem bądź sprzedażą. Odpowiednio jesteśmy w stanie dopasować kredyt hipoteczny albo gotówkowy tak aby spełniał jego preferencje.

Biuro Nieruchomości Foxhouse, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

11-10-2021-piaskowa13-4

Agenci nieruchomości

Elżbieta Kędziora  tel. 660 200 008
Marcin Lisowski tel. 732 997 269

Doradca kredytowy
Roksana Kłok tel. 665 733 282
foxfinanse@onet.pl

Biuro Nieruchomości FOXHOUSE
ul. Piaskowa 13-4, 59-700 Bolesławiec 

mail: foxhouse@onet.pl